niedziela, 9 lutego 2014

Torba na dziecięce akcesoriaPoproszono mnie o wykonanie torby na artykuły dziecięce. Przyszli właściciele czekają na synka, dlatego torba jest w niebieskich kolorach.Oto, co ciekawego można powiedzieć o tej torbie:
  
  •  Jest duża. Wymiary 43x26x16 cm. Prostokątna. Przeznaczona na artykuły dziecięce. Do środka pakujemy pampersy, mokre chusteczki, ciuszki na przebranie, zabawkę i inne niezbędne wyposażenie mam . Jest dosyć duża i pojemna, zmieści na prawdę wiele. ALE wielkość nie jest przesadzona. Wygląda zgrabnie.

  • Po obu bokach ma 2 kieszonki wykonane z włóczki Alize Softy Baby, która jest przemiła w dotyku, puchowa i doskonale nadaje się na wszelkie dzierganie dla dzieci. Kieszonki są przeznaczone na butelkę i/lub smoczek, czyli to, co dobrze mieć pod ręką i nie udawać się na poszukiwania wgłąb torby ;)                                                                                                                                                                                                                    
  • Z tej samej włóczki co kieszonki zrobiłam serce na środku i ozdobiłam je koralikami i guzikami w niebieskich odcieniach.                
  • W środku obszyta jest bawełnianą podszewką, więc jest solidna.            
  • Zrobiłam długi pasek, którego długość można regulować.


  • Torbę można nosić zarówno na ramieniu, jak i przewiesić ją na wózek.Rodzinie, która wkrótce będzie w posiadaniu tej torby życzę DUŻO ZDROWIA!

I szczęścia!
I przespanych nocy!
I dużo radości z maleństwa!
I łagodnego ząbkowania!
I apetytu, dla maluszka!
I przyjemnych spacerów!

Pozdrawiam!

1 komentarz: